Rüyada tahta direk görmek

Rüyada tahta direk görmek

Rüyada tahta direk görmek değerli ve bilge insana işarettir. Saniyen vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, mantıklı, düzgün ve kariyer sahibi bir kimse ile tabir edilir.Bazende rüyayı gören kişinin, duygusal biri olduğuna, yaşanacak olan kötü ya da zararlı olayları ve olayların gidişatını hissedebildiğine işaret edilir.
# Rüyada tahta direk görmek güzel geçim ve helâl mala delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dinde salâha ve imanda kuvvete delâlet eder.
# Rüyada tahta direk görmek ev yapmaya veya evi tamir etmeye alâmettir.
# Ünlü Filozof Ebû Yahyâ Bin Şâfiî Kınâvînin tabirinde hayırlı gelişmelere, mutluluğa, ağız tadına, keyifli, neşeli ve huzurlu olmaya tabir edilir.

Rüyada tahta diş görmek

Rüyada tahta diş görmek işinizin veya geçiminizin zayıflayacağına işarettir. Saniyen uzun bir hayat yaşacağınıza işarettir.Bazende müjde alamaya alamet eder ve rüya sahibinin çok mutlu olacağı hiç beklemediği için de bir o kadar hayrete düşeceği bir gelişmenin yaşanacağına, o anda tüm derdini, kederini ve üzüntüsünü unutacağı anlamına gelir.
# Rüyada tahta diş görmek zevceye, anaya, kız kardeşe, kıza ve hizmetçiye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yaşanılan zorlukların ve zahmetin unutulacağı, arzuların yerine geleceği, duaların kabul olacağı ve hedeflerin ulaşılacak kadar yakınlaşacağı anlamına gelir.
# Rüyada tahta diş görmek ömrünüzü esenlik içinde geçireceğinize, malınızın çoğalacağına ve eğer ilim ehliyseniz, ilminizin artacağına işarettir.
# Ünlü Filozof Muhammed Hâşim-İ Keşmînin tabirinde rüya sahibinin iyiliğe, hayra ve rahata kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada tahta divan görmek

Rüyada tahta divan görmek düşman kazanacağınıza işarettir. Saniyen rüyada yok olmak, varlığa delâlettir.Bazende rüya sahibinin geçim için mücadelesine ve çabasına, canını dişine takıp çalışmasına, hayallerine, ideallerine ve hedeflerine, sevdiği kişilere, sevmediği kişilere, yapmaktan zevk aldıklarına ve almadıklarına, mecburiyetlerine, sorumluluklarına ve keyif için yerine getirdiği tüm faaliyetlere işaret eder.
# Rüyada tahta divan görmek dünya malı ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de aslında gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin hayatının ve dünyasının tamamı ile açıklanır.
# Rüyada tahta divan görmek ok ilgi duyduğunuz bir konuyu öğrenmeye çalıştığınıza, ancak öğrenemeyeceğinize tâbir olunur.
# Ünlü Düşünür Ebû SaÎd Eşecnin tabirinde rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here