Rüyada tahta direk görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta direk görmek

Rüyada tahta direk görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta direk görmek düşen ateş miktarınca bölge halkının sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kuvvete rızka ve işte sebata tabir olunur.
# Saniyen bol miktarda nimet bulacağınıza ve abanın güzelliğince menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlar arasında zelil olma tehlikesiyle karşılaşabileceğinize işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda zarara uğramayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için göz ve gönül nuruna ve kalb safasma delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 75 ( yetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7122 – Abdullah İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm, yatağına girince, sağ elini yanağının altına koyar sonra şu duayı okurdu:"Allahümme, kınî azâbeke yevme teb'asu -ev tecme'u- ibâdeke (Allahım! Kullarını yeniden dirilttiğin veya topladığın gün beni azabından koru.)"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here