Rüyada tahta fırça görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta fırça görmek

Rüyada tahta fırça görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta fırça görmek bir kadın tarafından size ulaşacak mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kendinize kötü bir örnek seçtiğinize ve bu yüzden yoldan sapacağınıza işarettir.
# Saniyen eşinizin öleceğine ya da kadınlardan yana bir sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayır ve nimete, yüksek makamlara, bol mala ve zenginleşmeye delâlet eder.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda dalgınlık miktarınca inancın zayıflığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır kapılarının yüzünüze açılacağına ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 851 ( sekizyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hatem-i Esam rh.a. şöyle der:Nefsimin istekleri ayak bağım, ilmim silahım, günahım hüsranım, şeytan ise düşmanımdır. Bu sebeple nefsimin arzularına aykırı davranır, ona tâbi olmam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here