Rüyada tahta fırçası görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta fırçası görmek

Rüyada tahta fırçası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta fırçası görmek kötü bir kandınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir kadınla evleneceğinize veya bir kız çocuğunuz olacağına işarettir.
# Saniyen hastalanacağınıza, ölüm döşeğinde olacağınıza, ama daha sonra sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise itikat ve imanın sağlamlığına selamet ve istikametinin doğruluğuna dinde kuvvete ve sünnet-i seniyyeye bağlılığa tabir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için iyi niyetinizin kötüye kullanılacağına ve bazı dalkavuklar tarafından aldatılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kardeşlerinizden veya başka birinden dolayı sıkıntı çekeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 700 ( yediyüz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3599 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: “Kim abdest alırsa istinsarda bulunsun (sümkürsün), kim taşla istinca yaparsa teklesin.”Buhari, Vudü 25; Müslim, Tahâret 20, 22, (237); Muvatta, Tahâret 2, 3, (1,19); Ebu Dâvud, Tahâret 55, (140); Nesâi, Tahâret 70, 72, (1, 66, 67).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here