Rüyada tahta gemi görmek

Rüyada tahta gemi görmek

Rüyada tahta gemi görmek gördüğünüz şarap miktarınca bir köylü veya çiftçiden menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen tek şekilde tabir edilmez, kıyafetin çeşidine ve durumuna bağlı olarak iki temel anlama gelir ve buna uygun şekilde yorumlanır.Bazende kişinin hayatına girecek olan inatçı birini temsil eder ve aynı zamanda bekar bayanlar için de sık sık kavga edeceği ama bir türlü kopamayacağı biriyle güzel bir ilişkiye başlayacağını ancak oldukça zor bir süreç olacağını ifade eder.
# Rüyada tahta gemi görmek yolculuğa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de pek faziletli bir şeydir ve ecri yüksektir.
# Rüyada tahta gemi görmek ilme ve Kurâna nail olur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Âsım Antâkînin tabirinde esasen gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir.

Rüyada tahta gemiye binmek

Rüyada tahta gemiye binmek  birden fazla eşiniz varsa, aralarında anlaşmazlık çıkacağına işarettir.Saniyen aile yaşamında huzura yorumlanır.Bazende her anlamda hayır, bereket ve güzelliktir.
# Rüyada tahta gemiye binmek vehim ve kedere şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü ve üzüntü verecek bir haber almak demektir.
# Rüyada tahta gemiye binmek iklimi çok güzel olan bir yere yolculuk demektir.
# Ünlü Alim Kâdı Ebû YaLâ Sagîr Muhammed Bin Muhammednin tabirinde rüya sahibi için, istediği her işi başarabilme gücünü kendinde bulmaya ve bu gücü derinden hissetmeye delalet eder.

Rüyada tahta görmek

Rüyada tahta görmek bekârsanız evleneceğinize delalet eder. Saniyen maddi gücün giderek iyileşmesi neticesinde kişinin hayatında özel bir yardımcıya sahip olacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına delalettir.Bazende bu kimsenin kişiden istekleri olduğu anlamına gelir.
# Rüyada tahta görmek çevrenizde isminizin sarsılmasına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de evli kimseler için eşlerinden gelecek bir kazanca yahut eşlerinin ailesinden kalacak bir miras sayesinde mali durumda önemli değişiklikler yaşamaya alamettir.
# Rüyada tahta görmek güzel hal ile tâbir edilir.
# Ünlü Alim Mûsâ Bin Mâhîn El-Mardînî Ez-Zûlînin tabirinde kamyona binmek, kedere, üzüntüye, uzun ve zahmetli bir yolculuğa başlayacağınıza, hasretinize kavuşacağınıza ve üzücü bir haber alacağınıza işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here