Rüyada tahta gemi görmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta gemi görmek

Rüyada tahta gemi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta gemi görmek rızkın bolluğuna ve bereketine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok fazla helal mal toplayacağınıza işarettir.
# Saniyen erkekler için mutluluk ve murada işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalanacağınıza veya biriyle dost olup günah işleyeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için söz sahibi büyük bir şahsiyetten hayır ve menfaat elde edeceğinize ve onunla dost olacağınıza ya da böyle bir kimsenin hizmetinde olup ondan faydalanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayra, kötü insanlarla yolculuk ettiğinizi görmek ise kötüye işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 676 ( altıyüzyetmişaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hak yolcusuna samimiyet ile beraber çok gayret lazımdır.İbrahim Düsüki r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here