Rüyada tahta gemiye binmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta gemiye binmek

Rüyada tahta gemiye binmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta gemiye binmek kariyerinizin yükseleceğine, gelir elde edeceğinize, ancak dinî inancınızın zarar göreceğine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de herhangi bir şeyden dolayı zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen orayı mamur gördüğünüz takdirde gelir elde edeceğinize, aksi takdirde zarar edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise annesinin eline mal ve nimet geçeceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya akıl sahiplerine ihtiyaç duyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kayıp ve üzüntüye yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 691 ( altıyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kişiye dinden bir mesele öğretmek, yüz nafile hacdan daha faziletlidir.p;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here