Rüyada tahta iskemle görmek

Rüyada tahta iskemle görmek

Rüyada tahta iskemle görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta iskemle görmek bir adam ile arada meydana gelecek kavga ve düşmanlığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bahtınızın açık olduğuna işarettir.
# Saniyen sorun yaşadığınız kadınların çocuklarından menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve nimet bulacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için erkek çocuğunuzun olacağına, dişi buzağıya sahip olduğunuzu görmek ise, kız çocuğunuzun olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok para kazanacağınıza ve servet sahibi olunacağına yorumlanır.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 147 ( yüzkırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Takvadan, Allah-ü Teâlâ’dan korkup haramlardan sakınmaktan daha üstün azık yoktur. Susmaktan güzel şey yoktur. Bilgisizlikten zararlı düşman yoktur. Yalandan büyük hastalık yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here