Rüyada tahta kalem görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta kalem görmek

Rüyada tahta kalem görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta kalem görmek  boş bir mesele yüzünden gereksiz yere kendinizi feda edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gözden çıkarmanız gereken bir şey olduğuna işarettir.
# Saniyen yakın gelecekte bahtınızın açılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yetim malı yediğinize veya yiyeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Yunus yorumunda öncü veya başkan olacağınıza, bol miktarda gelir elde edeceğinize, muradınıza ereceğinize ve saygınlık kazanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yedi şekilde tabir olunur: a) Zece , b) Hizmetçi , c) Dost ve yaran , d) Evlat , e) Güzel söz , f) İlim meclisi , g) İyi ve güzel sanat.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 647 ( altıyüzkırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nerede olursan ol Allah’a karşı gelmekten sakın; yaptığın kötülüğün arkasından bir iyilik yap ki bu onu yok etsin. İnsanlara karşı güzel ahlâkın gereğine göre davran.Tirmizî, Birr, 55.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here