Rüyada tahta kaşık çalmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta kaşık çalmak

Rüyada tahta kaşık çalmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta kaşık çalmak gücünüzün artacağına, mal ve izzet elde edeceğinize ve düşmanınıza karşı zafer kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gördüğünüz dirhem kadar mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen üzerindeki et kadar hayır elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yediğiniz miktar kadar namert birinin malından yiyeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; sabit bir görüşünüz olmadığına veya başkalarıyla ilişkilerinizde güvensizlik yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bolluk ve berekete işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 255 ( ikiyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlık için cehaletten daha büyük bela ve musibet yoktur. Çünkü cehalet kalbe inkâr ve isyan tohumları eker.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here