Rüyada tahta kaşık kırmak

19
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta kaşık kırmak

Rüyada tahta kaşık kırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta kaşık kırmak batıldan hakka yöneleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de emanettar kadına işarettir.
# Saniyen endişeleneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlar arasında iyilikle tanınacağınıza veya alimseniz, insanların sizin ilminizden faydalanacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya birinin güvenini kazanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için görmeyi şu veçhe ile tabir etmiştir: 1) Rızık , 2) Muavenet , 3) İlim , 4) Zevç ve evlad , 5) Mal , 6) Felah , 7) Kabul olunan dua , 8) Hac farizası , 9) Vali ve melik…
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 516 ( beşyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6042 – Humrân Mevla Osman İbni Affan radıyallahu anhümâ anlatıyor: "Osman İbnu Affan'ı oturma yerlerine otururken gördüm. Abdest suyu istedi ve abdest aldı. Sonra da: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı oturduğum şu yerde oturmuş, benim şu abdestim gibi abdest aldığını gördüm. Abdestten sonra şöyle demişti: "Kim şu abdestim gibi abdest alırsa, geçmiş küçük günahları affedilir."Resûlullah sonra şunu ilave etti: "Sakın gurura düşmeyiniz."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here