Rüyada tahta kaşık satın almak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta kaşık satın almak

Rüyada tahta kaşık satın almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta kaşık satın almak murada ereceğinize ve işlerinizin iyiye gideceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işittiğiniz sözün boşa çıkacağına işarettir.
# Saniyen zenginseniz fakirleşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, üzgünseniz sevineceğinize, tutsaksanız serbest bırakılacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, dermansız bir hastalığa yakalanmışsanız bu hastalık neticesinde öleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise geçim konusunda sıkıntı yaşayacağınıza ve küçük düşeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda  aşağılık kişilerle dost olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ölüm tehlikesi geçireceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 572 ( beşyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kul için dertlerin, belaların gelmesi zahiren sıkıntı gibi olsa da, neticesi hayırdır, iyiliktir. Çünkü günahların af olmasına veya ahiretteki derecesinin yükselmesine sebep olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here