Rüyada tahta kepçe görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta kepçe görmek

Rüyada tahta kepçe görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta kepçe görmek ölüm korkusu içinde olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlığınızı yitireceğinize ve insanlar arasında küçük düşeceğinize işarettir.
# Saniyen insanlara karşı cömert olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise maddi durumunuzun iyi olacağına işarettir.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; durumunuzun düzeleceğine ve işlerinizin gizli kalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kara sevdaya işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 533 ( beşyüzotuzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4319 – Hz. Huzeyfe radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "İnsanlara karşı üç şeyle faziletli (üstün) kılındık:- Saflarımız meleklerin safları düzeninde kılındı.- Arzın tamamı bize mescid kılındı.- Toprak bize, su bulamadığımız zaman, tahûr (temiz ve temizleyici) kılındı."Müslim, Mesâcid 4, (522).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here