Rüyada tahta kepçe görmek

Rüyada tahta kepçe görmek

Rüyada tahta kepçe görmek kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya delalet eder. Saniyen hayir ve menfaat ile tabir olunur.Bazende murada ermek, isteklerin gerçek olması ve evlilik gibi anlamlara da gelir ve özellikle bekar kimselerin daha evlenmeden önce ev alacaklarını, eşyalarını ve tüm ihtiyaçlarını hazır edeceklerini işaret eder.
# Rüyada tahta kepçe görmek mutluluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çabuk meydana çıkacak ferahlık ve sevinçtir.
# Rüyada tahta kepçe görmek uzun sürecek hastalığa alâmettir.
# Ünlü Filozof Muhammed Behâüddîn-İ Veled Sultân-Ül-Ulemânin tabirinde denenen elbisenin şekline ve özelliğine göre yorumlanır rüyasında yeni ve güzel bir kıyafet denemek, izzet ve şerefe, makam ve mevkiye, değerinizin artmasına, güzel bir meslek edinmeye ve hayatınızın yoluna girmesine işarettir.

Rüyada tahta kereste görmek

Rüyada tahta kereste görmek kapalı işlerin önünü açan ve düşmana galip gelen kimseye delalet eder. Saniyen kişinin yakın zaman içerisinde evleneceğine, yuva kuracağına veya yalnızsa yakında kendisine uygun bir kişi ile birlikte olmasına ve bir sevgili bulmasına işarettir.Bazende bir arkadaşla veya akrabayla karşılıklı konuşarak, deyim yerindeyse etekteki tüm taşları dökmek anlamına gelir.
# Rüyada tahta kereste görmek toplanan miktar kadar zahmetsizce helal mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok çok kâr elde etmeye işarettir.
# Rüyada tahta kereste görmek üzüntü, keder ve gama uğrar.
# Büyük Rüya Tabircisi YaKûb Bin İshâk Hadramînin tabirinde hiç de öyle ürkütecek anlamlar içermez bilakis çok güzel ve hayırlı anlamlara denk gelir.

Rüyada tahta kesmek

Rüyada tahta kesmek mal varlığınızın artacağına ve saygınlık kazanacağınıza işarettir. Saniyen tek şekilde yorumlanmaz, iki şekilde tabir edilir.Bazende çevresi geniş ve güçlü kişi ya da kişilerden yardım alacağınıza delalet eder.
# Rüyada tahta kesmek gönlündeki muradın hâsıl olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rekabet nedeniyle ortaya çıkan zorluklara yorumlanır.
# Rüyada tahta kesmek rahatlık ve geniş rızka delalettir.
# Ünlü Düşünür Yahyâ Bin Maînnin tabirinde böyle bir gören kişi için feraha erme, rahatlama özellikle maddi külfetlerden ve borçlardan kurtulma anlamları taşımaktadır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here