Rüyada tahta kırılması

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta kırılması

Rüyada tahta kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta kırılması fena ve uğursuz bir haber almaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir konu hakkında düşmanınıza yardım edeceğinize işarettir.
# Saniyen rahmet, bereket, feryat, kıtlık, hastalık, küfür, yalan ve orduya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üstesinden gelebileceğiniz bir tehlikeyle karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ; birilerinin yardımıyla maddi sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cahil bir kimsenin veya düşmanın yüksek sesle bağıracağına veyahut da yardım talebinde bulunacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 392 ( üçyüzdoksaniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4546 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Vallahi Meryem oğlu Hz. İsa aleyhisselam, Feccu'r-Ravhâ nam mevkide, hacc yapmak veya umre yapmak yahut da her ikisini de yapmak için telbiye getirecektir."Müslim, Hacc 216, (1252).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here