Rüyada tahta kutu görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta kutu görmek

Rüyada tahta kutu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta kutu görmek çok mal kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de emin bir kişiyle dost olacağınıza ve tulumun büyüklüğüne göre ondan hayır elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen hayasız ve şakacı bir hizmetçinizin olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tefsir, fıkıh vb işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için emanet, sır, mal, korku ve şiddetten emin olmaya da delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin yoluna gireceğine ve durumunuzun düzeleceğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 843 ( sekizyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Yahya (a.s), kendisine: Zinanın başlangıcı nedir, diye sorduklarında “Harama bakış ve müstehcen düşüncedir,” diye cevap vermiştir.Fudayl diyor ki:Şeytan: “Bakış, benim ok ve yayımdır. Ben onunla daima hedefe isabet ettiririm” demiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here