Rüyada tahta masa kırılması

Rüyada tahta masa kırılması

Rüyada tahta masa kırılması haram mal elde edeceğinize işarettir. Saniyen mihnet ve muhabbetle mübtela olmağa delâlet eder.Bazende kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalar neticesinde büyük övgüler alacağını, başarılarının amirleri tarafından takdir edileceğini ve her zaman iş arkadaşları tarafından sevilen, fikirleri alınan, yenilikçi biri olarak tanınacağını ifade eder.
# Rüyada tahta masa kırılması tüccarlardan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hızlı ve hareketli bir zamana girildiğini, tabiri yerindeyse kişinin başını kaşıyacak vakit bulamayacağını bildirir.
# Rüyada tahta masa kırılması bazı kere de kahramanlık ve şecaat ile tâbir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi Hasen Bin Abdullah Askerînin tabirinde iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu ve güzel günler yaşayan rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve ha

Rüyada tahta masa kırmak

Rüyada tahta masa kırmak  alçak bir düşmana itimat edeceğinize işarettir.Saniyen rüya sahibinin çevresindeki insanlar arasında bulunan çok sevdiği bir kişinin, hayat içinde yaşadığı bazı olaylardan ötürü iş hayatında ve sosyal hayatında çok pasif davrandığına, sorumluluklarından kaçındığına, bu yüzden ortaya çıkacak birçok sorunla uğraşmaktan kaçarak kendisinis güvence altına aldığını düşünmekte olduğuna ancak bu şekilde devam Bazende genel anlamıyla gerçeği yansıtır.
# Rüyada tahta masa kırmak sorunların üstesinden gelineceğine delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de doğruluğa, bazı kere de günaha delâlet eder.
# Rüyada tahta masa kırmak maneviyat ve kudsiyete delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Tirmizînin tabirinde bereket dolu günlere ve kişinin çok çalışarak rızkını artıracağı anlamına gelir.

Rüyada tahta masa sandalye görmek

Rüyada tahta masa sandalye görmek büyük bir kişiye hile edeceğinize ve onu dilediğiniz gibi yönlendireceğinize işarettir. Saniyen aile içinde kavgalara ve geçim sıkıntısı çekeceğinize işaret eder.Bazende evliyseniz çevrenizin biraz daha genişlemesine, yeni arkadaşlıklar kurmaya, yeni dostlar kazanmaya işaret eder.
# Rüyada tahta masa sandalye görmek rencide olmayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birçok dertle uğraşacaksınız demektir.
# Rüyada tahta masa sandalye görmek hepsi için hayıra delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi EbüL-Abbâs Kudsî Ahmed Bin Abdullahnin tabirinde rüyayı gören kişinin, işlerinin iyi gittiği, çok hoşgörülü, namuslu ve iyi bir insan olduğu ve çevresindeki insanlar tarafından sevilen ama en önemlisi eşi tarafından sevilen biri olduğu için çok büyük bir mutluluğa sahip olduğuna, çok güzel ve huzurlu bir aile ortamında yaşadığına ve bu durumun bir ömür boyu süreceğine tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here