Rüyada tahta masa kırılması

47
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta masa kırılması

Rüyada tahta masa kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta masa kırılması  aşk veya dost hayatınızda soğuma olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanları şaşırtacak kadar dünya ve ahiret menfaati elde edeceğinize ve öldükten sonra hayırla anılacağınıza tabir olunur.
# Saniyen size şüpheyle bakan biriyle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir geleceğinizin olacağına işarettir.
# Ünlü filozof El Yakubi yorumunda bir büyük zâtın himayesi ile ele geçecek menfaate ve hayır kapılarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o yıl içinde elinize bir mal geçeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 137 ( yüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4387 – Müslim'in bir rivayetinde: "Yemenliler Aleyhissalatu vesselam'a gelerek: "Bizimle birlikte birisini gönder de bize sünneti ve İslam'ı öğretsin!" dediler. Bunun üzerine Aleyhissalatu vesselam Ebu Ubeyde İbnu'l-Cerrah radıyallahu anh'ın elinden tutup:"İşte bu, bu ümmetin eminidir!" buyurdu."Buhari, Fezailu'l-Ashab 21, Megazi 72; Müslim, Fezailu'l-ashab 53, 54. (2419).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here