Rüyada tahta masa sandalye görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta masa sandalye görmek

Rüyada tahta masa sandalye görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta masa sandalye görmek gereğinden fazla laubali insanların etkisi altında kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir kadından yana üzüleceğinize işarettir.
# Saniyen bol miktarda menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evleneceğinize ve evin yüksekliği kadar makam elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde emin bildiğiniz bir arkadaşınızdan ayrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zenginliğe işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 240 ( ikiyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah katında en sevgili amel namaz’dır. Peygamper (s.a.v) efendimizin gözümün nuru dediği ibadet yine namaz’dır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here