Rüyada tahta masa taşımak

Rüyada tahta masa taşımak

Rüyada tahta masa taşımak dinde fesat çıkarmak için yapılan yolculuğa işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı bir döneme girdiğine, karşısına çıkan çok güçlü ve çok hırslı bir rakip ile yarışması ve onu yenmesi gerektiğine aksi takdirde hem işlerinin daha kötü bir hal alacağına hatta iflas edeceğine hem de bir daha uzun yıllar boyunca kendisine iş hayatında yer edinemeyeceğine alamBazende taşkınlığa, sıkıntılı ve zor zamanlara ya da iş yeriniz, eviniz veya dostlarınızdan gelebilecek tatsız haberlere işaret eder, bu tür rüyalar psikolojik rüyalardandır.
# Rüyada tahta masa taşımak kuyu yapıcısına, suyun gözenini ıslah eden bir adama ve sarrafa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevindirici haberlere veya yabanci insana işarettir.
# Rüyada tahta masa taşımak çıkan ekmekler adedince ele geçecek mala delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Şah Şücâ Kirmânînin tabirinde çevre değişikliği yapmak veya yeni bir işe başlayarak farklı çalışma şartlarına uyum sağlamak zorunda kalmak anlamına gelir.

Rüyada tahta merdiven

Rüyada tahta merdiven bir destekçinin desteğini kaybedeceğinize işarettir. Saniyen beş vakit namaz ile tâbir olunur.Bazende bir zayiatın habercisi olup, ticaretle uğraşan insanların mallarının gümrükte takılmasına veya iş yerlerinden eşyaların kaybolmasına, bu nedenle yaşanan can sıkıntısı ve huzursuzluğa yorumlanır.
# Rüyada tahta merdiven yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağı yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de aksi şekilde tabir edilir.
# Rüyada tahta merdiven yahut ihtilâfa düşmeye delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Garsnin tabirinde maddi anlamda güç sahibi olmaya, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya ve rahata ermeye işaret eder.

Rüyada tahta merdiven çıkmak

Rüyada tahta merdiven çıkmak evleneceğiniz kadının dindar ve inançlı biri olacağına işarettir. Saniyen rüya sahibinin müsrif oluşuna delalet eder.Bazende çalışan kimselerin patronun veya yöneticilerinin gözüne gireceklerine ve yeni görevleri ile beraber kendilerini daha iyi bir şekilde gösterme fırsatı bulacaklarına alamet eder.
# Rüyada tahta merdiven çıkmak yalan söze ve yalancı bir adama delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de eğer kendi ailesini kurmuş, evlatlarını büyüten biriyse, evde sözünü geçirme konusunda zorlanacak ve bazı sıkıntılar çekecek demektir.
# Rüyada tahta merdiven çıkmak büyük bir şerefe nailiyete işarettir.
# Ünlü Filozof Mustafa Bin EbüssüÛdnin tabirinde yeni arkadaşlıklar edinilecek keyifli ortamlara girecek olan rüya sahibinin hayatın tadını çıkarmaya başlayacağını, sevdiği kişilerle programlar yaparak kendisini hafifleteceğini ve iş stresinden uzaklaşacağını işaret eder.

Rüyada tahta merdiven görmek

Rüyada tahta merdiven görmek durumunuzun kötüye gideceğine ve gurbette vefat edeceğinize işarettir. Saniyen işlerin yolunda gitmesine işarettir.Bazende geçiminin genişlemesine ve zenginleşmeye yorulur.
# Rüyada tahta merdiven görmek nimet ve mal elde edeceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, çok düzgün, namuslu ve anlayışlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, hayatın tadına varacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına ve bu haber ile mutluluğun
# Rüyada tahta merdiven görmek şu şekilde de tabir olunur: a) Allahu Teala o kimsenin dinini ıslah eder , b) Nifaktan uzak olarak ahirete gider , d) Nebiyy-i Zişan ona şehadette bulunur , e) Bütün melekler onun için istiğfar ederler , f) Cenab-ı Hakı kişiye ihlas nimeti verir…
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin İbrâhim El-Gırnâtî İbn-İ Zübeyrnin tabirinde kısmet, kazanç ve yeni iş anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here