Rüyada tahta masa taşımak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta masa taşımak

Rüyada tahta masa taşımak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta masa taşımak hastalanacağınıza, ölüm döşeğinde olacağınıza, ama daha sonra sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal sahibi olacağınıza, ancak kazancınızı kanatlı hayvanlardan elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen dinde salâha, müjdeye, imanda kemale ve salih bir evlat ile tebşir edilmeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işine hâkim olan kişiye ve bazı tabircilere göre kadına yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; cehennem ateşinden güvende olacağınıza ve dünyevi işlerinizin kolaylaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mağfirete, rahmete, ebedi nimetlere ve dinde salâha delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 688 ( altıyüzseksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4467 – İbnu Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: ""Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Allah'a ve ahirete iman eden kimse Ensâr'a buğzetmesin."Tirmizi, Menakıb, (3903).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here