Rüyada tahta merdiven görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta merdiven görmek

Rüyada tahta merdiven görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta merdiven görmek tövbe etmedikleri takdirde o insanların ilahi azaba uğrayacaklarına ve bu azaptan kurtulamayacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir kişiye karşı zafer kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen şeref ve şöhretle galip gelmeye ve rakibinden muhtaç olduğu şeyi almaya alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin ve servet sahibi kadınlara delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya o yıl içinde bol miktarda hayır ve nimet elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için parlak bir geleceğiniz olacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 333 ( üçyüzotuzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sen nefsini Hak ile meşgul etmezsen, nefsin seni batıl ile meşgul eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here