Rüyada tahta merdivene tırmanmak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta merdivene tırmanmak

Rüyada tahta merdivene tırmanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta merdivene tırmanmak eşinizin düşük yapacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de durumunuzun düzeleceğine ve bahtınızın iyi olduğuna işarettir.
# Saniyen kötü bir kadından kaçınacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kişiden yana şikayetçi olmak istediğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağınıza işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aşırı mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 52 ( elliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennet biletinin ücreti salih amellerle ödenir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here