Rüyada tahta merdivenin kırıldığını görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta merdivenin kırıldığını görmek

Rüyada tahta merdivenin kırıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta merdivenin kırıldığını görmek pişirdiğiniz ekmek miktarınca helal rızk elde edeceğinize ve işlerinizin düzeleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin verdiği kararları yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.
# Saniyen haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir topluluğu Allaha şirk koşmaktan alıkoyacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde ömrünüzün kısalacağına ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hem din bakımından hem de dünya bakımından büyüklük kazanılacağına şeklinde yorulur.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 425 ( dörtyüzyirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Âşıkların kalpleri, Allah-ü Teâlâ’nın nuru ile aydınlanır. Konuşurlarsa, dudaklarından nur saçılır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here