Rüyada tahta mızrak görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta mızrak görmek

Rüyada tahta mızrak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta mızrak görmek çıkacağınız bir yolculukta uzun süreli kalacağınıza veya bir iş yüzünden hapse gireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı görenin işinin ehli olmadığına ve kötü bir kimse olduğuna delâlet eder.
# Saniyen  akrabalarınızdan birinin öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kadınlar için iyiye, erkekler için Kuran hafızlığına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için ibadet ehli biri olacağınıza ve bahtınızın açık olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel kadına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 16 ( onaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. İsa (a.s)’a:Amellerden halis olanı hangisidir? diye sorduklarında:“Hiç kimsenin övmesini istemeden ve beklemeden Allah için yapılan ameldir” buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here