Rüyada tahta oyun kaşığı görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta oyun kaşığı görmek

Rüyada tahta oyun kaşığı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta oyun kaşığı görmek daha önce yapmış olduğunuz bir işten dolayı pişman olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört vech ile tâbir olunur: a) Devlet reisi , b) Kadri yüce bir zat , c) İmam , d) Müezzin.
# Saniyen çocuğunuzun karnınızda öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aşırı mal elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya eşinizin pinti ve uyumsuz biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zekat vermeyeceğinize ve bu yüzden malınızın telef olacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 45 ( kırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

963 – Fadâle İbnu Ubeyd radıyalahu anh anlatıyor: "Her ölenin ameline son verilir, ancak Allah yolunda ölen murâbıt müstesna. Çünkü onun ameli kıyamet gününe kadar artırılır. Ayrıca o, kabir azabına da uğratılmaz."Tirmizî, Fedâilu'1-Cihad 2,(1621); Ebu Dâvud, Cihâd 16, (2500).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here