Rüyada tahta oyuncak görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta oyuncak görmek

Rüyada tahta oyuncak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta oyuncak görmek ekonomik durumunuzun düzeleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de önemli bir konferansa katılacağınıza işarettir.
# Saniyen hayal kırıklığı yaşayacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise dini inancınızın sağlam ve DOĞRU olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için boynunuzda sahiplerine teslim etmeniz gereken emanetler olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ziynetinizin çokluğuna işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3658 – Ubeyd İbnu Sümâme el-Murâdi anlatıyor: "Abdullah İbnu'I-Hâris İbni Cez' radıyallahu anh, Mısır'a yanımıza geldi. Kendisi Resulullah aleyhissalatu vesselâm'ın ashabından idi. Mısır Camii'nde şu hadisi anlatırken işittim: "Ben, öyle hatırlıyorum ki, Resulullah aleyhissalâtu vesselam'la bir adamın evinde oturan yedi kişiden yedincisi veya altıdan altıncısıydım. Derken Bilâl radıyallahu anh geçti ve ezan okudu. Biz de çıktık. Giderken bir adama uğradık tenceresi ateş üstündeydi. Resulullah aleyhissalâtu vesselâm ona: "Tenceren yeterince pişti mi?'' diye sordu. Adam:"Evet, annem babam sana feda olsun!" dedi. Resulullah bunun üzerine bir parça aldı. Çiğnemesi devam ederken namaz için iftitah tekbiri aldı. Ben bu sırada ona bakıyordum."Ebu Dâvud, Tahâret 75, (193).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here