Rüyada tahta parçası görmek

30
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta parçası görmek

Rüyada tahta parçası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta parçası görmek felaket ve endişeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyilik ve hayra, sadakaya, helâl kazanca delâlet eder.
# Saniyen kargaşa ve hileye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tövbe etmeniz ve sırrınızı insanlardan gizlemeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Yunus yorumunda kontrolsüz harcamalar yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için maddi zarara işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 436 ( dörtyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4623 – Hz. Büreyde radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Karanlıkta mescide gidenlere Kıyamet günü tam bir nura kavuşacaklarını müjdele!"Ebu Davud, Salat 50, (561); Tirmizi, Salat 165, (223).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here