Rüyada tahta parçası yakmak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta parçası yakmak

Rüyada tahta parçası yakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta parçası yakmak göre tabir şöyle: a) Halka karşı ihsan ve kerem sahibi , b) Sözünde doğruluk , c) Ahdine vefa , d) Allah rızasını taleb Bazı rüya yorumcularına göre de hak yolda ilerleyeceğinize delalet eder.
# Saniyen hastalık, sıkıntı ve musibete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise ateşli bir hastalığa yakalanacağınıza delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya halk arasında saygın biri olduğunuza inandığınıza, boş ve gereksiz konuşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bulunduğunuz bölgede fitne çıkacağına, bir sıkıntı yaşayacağınıza ve Allahın gazabına uğramamak için tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 739 ( yediyüzotuzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hasan-ı Basri (k.s) şöyle demiş:“Tevekkül ve kanaat edip haline razı olana, dünyalık şeyler istemeden gelir.”Süfyan İbn Uyeyne şöyle demiş:Ebu Hâzim’e soruldu:Ne malın var?Benim iki malım var, dedi. Biri Allah’a güvenmek, diğeri de insanlardan bir şey beklememek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here