Rüyada tahta parke döşemek

Rüyada tahta parke döşemek

Rüyada tahta parke döşemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta parke döşemek söz sahibi birinin, işlerinde size ihtiyaç duyacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayır ve saadete ve nimete delalet eder.
# Saniyen ince ruhlu, yumuşak sözlü ve şefkatli birine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çelişkili arzular içerisinde olduğunuza, ama yine de iyi bir tecrübe elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için dindar ve büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlığınızın azalacağına veya boşanacağınıza tâbir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 466 ( dörtyüzaltmışaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4560 – Buhari'nin İbnu Abbas'tan kaydettiği diğer bir rivayete göre, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurmuştur: "Kâ'be'yi yıkacak olan o ayrık iri ayaklı, güdük kafalı (koyu siyah) Habeşli'yi Kâ'be'nin taşlarını birer birer söker halde görür gibiyim!"Buhari, Hacc 49.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here