Rüyada tahta parke döşemek

Rüyada tahta parke döşemek

Rüyada tahta parke döşemek bela ve sıkıntıdan kurtulacağınıza ve sonunda muradınıza ereceğinize işarettir. Saniyen bunun tam zıttı tecelli eder.Bazende kısa zamanda elinize geçecek yüklü bir miktarda para ve bereketin artmasıdır.
# Rüyada tahta parke döşemek o köy halkının dindarlığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dinden çıkacağınıza yorumlanır.
# Rüyada tahta parke döşemek o kadınların aynı erkekle evleneceklerine işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdülazîz Bin Ahmed Ed-Dîrînînin tabirinde Cuma namazının, nafile namazının ve bayram namazının yani kısacası her namazın farklı bir yorumu vardır.

Rüyada tahta parke görmek

Rüyada tahta parke görmek herhangi bir şeyden dolayı pişman olacağınıza işarettir. Saniyen paranızın ve malınızın artmasına, rahata ermeye yorumlanır.Bazende genel anlamıyla gerçeği yansıtır.
# Rüyada tahta parke görmek hayır ve menfaat ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de endişeye düşeceğin işaret eder.
# Rüyada tahta parke görmek rızka giyeceğe ve temizliğe yorumlanır.
# Ünlü Düşünür Muhammed Kazvînînin tabirinde hem hayırlı olacak iş hem şer getirecek iş, hem sağlık hem hastalık gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyada tahta pencere görmek

Rüyada tahta pencere görmek dört vech ile tâbir olunur: a) Çok mal , b) Nimet , c) Güzel hizmetçi , d) EvlatSaniyen yani imtihan sebebidir.Bazende büyük emek verilerek ve çok çaba gösterilerek ortaya konulan projelerin iş hayatında çok başarı kazanması, rüyayı gören kişiye büyük kazanç sağlaması, büyük bir saygınlık kazandırması ve daha iyi projeler ortaya koyması için cesaretlendirmesi ile rakiplere kapatılamaz bir fark atılacağına ve herkesin sahip olamayacağı kadar büyük başarılar ortaya k
# Rüyada tahta pencere görmek izzet ve yüksek makam ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de evlilik hayatı ile ilgili yorumlanır.
# Rüyada tahta pencere görmek pek samimi olmayan bir ayrıcalığa şahit olacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Ahmed Bin Zeydnin tabirinde zor ve çetin şartlarda yaşamaya ve çok çaba göstermeye alamet eder.

Rüyada tahta perde görmek

Rüyada tahta perde görmek çeşitli yerlere mektup yazacağınıza veya mesaj göndereceğinize işarettir. Saniyen menfaat ve rızka delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, bazı ailevi sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardım
# Rüyada tahta perde görmek üç veçhe ile tabir olunur: a) Hane sahibi , b) İkinci zevce , c) Hizmetkar… Bazı rüya yorumcularına göre de temiz ve saf olursa, evlat o derece güzel ve temiz olur.
# Rüyada tahta perde görmek sevinç, huzur, ferah ve selâmet alâmetidir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin Hasennin tabirinde her şeyin çok daha fazlasına sahip olmak için sürekli kendisini ve hayat şartlarını zorlayan rüya sahibinin aradığı mutluluğu bir türlü bulamayacağına alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here