Rüyada tahta parke görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta parke görmek

Rüyada tahta parke görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta parke görmek mad-di güç elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük ve şiddetli bir korkuya alâmettir.
# Saniyen şu şekilde de tabir olunur: a) Dinde salaha ermek , b) Sünnete ittiba , c) Kuran-ı Kerim , d) İlim sahibi baba , e) Mescid ve cami , f) Şerefli zevce , g) İlim ve hikmet , h) Namaz. Bazı rüya tabirlerinde ise işe ve kazanca işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda güzel yüzlü bir çocuğunuz olacağına veya saygın ve cömert birinin yardımıyla durumunuzun düzeleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 496 ( dörtyüzdoksanaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

200 – Tirmizî'nin Ebu Hüreyre'den kaydettiği bir rivayette Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurur: "Allah, satıştaki müsâmahayı, satın alıştaki müsâmahayı, ödemedeki müsâmahayı sever."Tirmizî, Büyû 75 (1319).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here