Rüyada tahta perde görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta perde görmek

Rüyada tahta perde görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta perde görmek daha önce gözden çıkardığınız bir şeyi tekrar ele geçireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalan yere yemin edeceğinize ve verdiğiniz sözün aksini yapacağınıza işarettir.
# Saniyen kargaşayla sonuçlanacak bir işe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde de tâbir edilmiştir: a) İzzet ve yücelik , b) Zevce , c) Evlat , d) Yüksek evler , e) Çok mal , f) Elbise..
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda helal mal elde etmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sizinle alay edileceğine işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 88 ( seksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sahabe’den Ebu’d-Derdâ r.a. bir gece namaz kıldıktan sonra ağlayarak “Ya Rabbi! Yaratılışımı güzel kıldın. Ahlâkımı da güzelleştir” diye dua etti ve bu hal sabaha kadar böyle sürdü. Sabah olunca hanımı Ümmü’d-Derdâ r.anh'a niçin sabaha kadar böyle dua ettiğini sordu. Ebu’d-Derdâ r.a. şöyle dedi: – Ümmü’d Derdâ! Bir müslüman kul sürekli ahlâkını güzelleştirmeye devam eder de sonunda güzel ahlâkı onu cennete sokar. Ahlâkını sürekli kötüleştirirse, sonunda kötü ahlâkı onu cehenneme sokar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here