Rüyada tahta perde görmek

Rüyada tahta perde görmek

Rüyada tahta perde görmek çeşitli yerlere mektup yazacağınıza veya mesaj göndereceğinize işarettir. Saniyen menfaat ve rızka delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, bazı ailevi sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardım
# Rüyada tahta perde görmek üç veçhe ile tabir olunur: a) Hane sahibi , b) İkinci zevce , c) Hizmetkar… Bazı rüya yorumcularına göre de temiz ve saf olursa, evlat o derece güzel ve temiz olur.
# Rüyada tahta perde görmek sevinç, huzur, ferah ve selâmet alâmetidir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin Hasennin tabirinde her şeyin çok daha fazlasına sahip olmak için sürekli kendisini ve hayat şartlarını zorlayan rüya sahibinin aradığı mutluluğu bir türlü bulamayacağına alamet eder.

Rüyada tahta raf görmek

Rüyada tahta raf görmek günlük hayatı yolunda giden fakat hayatında her şeyi kendisine dert eden küçük problemleri kafasına takarak büyüten ve zaman zaman olayların gerçeklikleriyle ilgili görüşü kaybeden kimselere delalet eder. Saniyen Allahü Teâlânın rahmetine nail olmağa ve hayra delâlet eder.Bazende kişinin hayatında yolunda gitmeyen şeyler olduğuna ve büyük bir memnuniyetsizlik içinde kaldığından dolayı da önemli meselelere istediği gibi kafa yoramadığına işaret eder.
# Rüyada tahta raf görmek kötü giden işleriniz düzelecek, huzura ve rahata ereceksiniz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kişiden beddua almağa delâlet eder.
# Rüyada tahta raf görmek söz sahibi birinden bir haber işiteceğinize işarettir.
# Ünlü Alim Ebû Nasr İbni Şîrâzî Muhammed Bin Hibetullahnin tabirinde rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri ara verdiği ibadetlerine geri döneceğine ancak bu sefer çok daha büyük bir bağlılık ve aşkla ibadet edeceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine işaret eder.

Rüyada tahta rahle görmek

Rüyada tahta rahle görmek dört şekilde tabir olunur: a) Eldeki malın gitmesi , b) Hastalık , c) Cinnet , d) Üzüntü ve keder…Saniyen gam ve hüzüne işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin hayatında heyecan verici gelişmeler olacağına ve yeni başlangıçlar yaşanacağına tabir edilir.
# Rüyada tahta rahle görmek saygın kişiler arasında haber getirip götüreceğinize ve aralarını bozacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin alçakgönüllü oluşuna ve kaderine razı gelişine alamet eder.
# Rüyada tahta rahle görmek sevinçli ve sürurlu günlerin pek yakında geleceğine delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Abdülhâlık Bin Îsâ El-Hâşimînin tabirinde rüya sahibinin, iş hayatında, daha önce kimse tarafından yapılmamış ve denenmemiş, çok farklı ve heyecan yaratacak yollar ve yöntemler denemesine ve bu sayede üst kademe yöneticileri tarafından başarılı bulunup desteklenmesine ve farklı çalışmalar yapması için yetkilendirilerek terfi ettirilmesine delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here