Rüyada tahta raf görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta raf görmek

Rüyada tahta raf görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta raf görmek aşırı kurnazlığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dindar biriyseniz hacca gideceğinize işarettir.
# Saniyen huzur ve yalnızlık aradığınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir geliriniz olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya dört veçhe ile de tabir olunur: a) İyi ve gayretli hizmetkar , b) Şefik dost , c) İtaatkar talebe , d) Zeki adam… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için durumunuzun iyiye gideceğine ve arzu ettiğiniz şeyi elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 137 ( yüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tabiatta Yüce Yaratıcının tesis ettiği bir denge vardır. Yangın bu dengeyi bozar. Anızları pullukla sürüp toprağa karıştırmak zahmetinden kurtulmak için insanlar anızları yakıyorlar. Hâlbuki kaş yapayım derken göz çıkardıklarının farkında değiller. Tarladaki anızlarla birlikte yanan sadece fareler değil, binlerce küçük canlı, hepsinin de görevi var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here