Rüyada tahta saplı bıçak görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta saplı bıçak görmek

Rüyada tahta saplı bıçak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta saplı bıçak görmek ahiretinize yönelik amellerinizin yarısının yok olduğuna veya herhangi bir uzvunuzla büyük günah işleyeceğinize veyahut da büyük bir musibet yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrü kısa olan etli ve güzel bir kadına nail olmaya işarettir.
# Saniyen göre tabir şöyle: a) Halka karşı ihsan ve kerem sahibi , b) Sözünde doğruluk , c) Ahdine vefa , d) Allah rızasını taleb Bazı rüya tabirlerinde ise üstünlük ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya yaşam boyu zorluklara delâlettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hükümet işinde görev yapacağınıza delalet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 28 ( yirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4534 – Evs İbnu Evs radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cum'a, en hayırlı günlerinizden biridir. Hz. Âdem aleyhisselamın toprağı o gün yaratıldı, o gün kabzedildi. Kıyamette Sûr'a o gün üflenecek, sayha da o günde olacak. Öyleyse o gün bana salâvatı çok okuyun. Zira salâvatlarınız bana arzedilir!"Orada bulunanlar:"Salâvatlarımız size nasıl arzedilir? Siz çürümüş olacaksınız!" dediler. Aleyhissalatu vesselam:"Allah Teâlâ Hazretleri, Arz'a peygamberlerin cesetlerini yemeyi haram kıldı! buyurdular."Ebu Davud, Salat 207, (1047); Nesai, Cum'a 5, (3, 91, 92).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here