Rüyada tahta sehpa görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta sehpa görmek

Rüyada tahta sehpa görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta sehpa görmek ve fesada ve memleketin harab olmasına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuğun ölümüne ama annenin hayatta kalacağına işarettir.
# Saniyen mutlu bir aile yaşantınız olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kabilenizin genişleyeceğine ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya uzak bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için canınızın yandığını hissettiğiniz takdirde hastalığa, aksi takdirde utanç verici bir duruma düşeceğinize ve aşağılanacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 459 ( dörtyüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya sevgisi, bizleri ibadetin zevkinden ve ilahi feyizden mahrum bırakan bir zehirdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here