Rüyada tahta sini görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta sini görmek

Rüyada tahta sini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta sini görmek haya sahibi büyük birine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üstün gücünüzle büyük bir iş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen insanların başına geçip âmir olacak bir çocuk doğurmasına ve senenin ucuzluk ve bolluğuna ve hayırların çokluğuna delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir tanıdığınızın öleceğine işarettir.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda esirseniz azat olacağınıza, üzgünseniz sevineceğinize, hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, günahkarsanız tövbe edeceğinize ve hacca gitmemişseniz hacca gideceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir düşmanı yeneceğinize veya yeni bir düşman edineceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 740 ( yediyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1811 – Hz. Abdullah İbnu Ömer radıyallâhu anhümâ anlatıyor:"Resülullah aleyhissalâtu vesselam seferde iken gece olunca şu duayı okurdu:"Ey arz, benim de senin de Rabbimiz Allah'tır. Senin de, sende bulunanların da sende yaratılmış olanların da, senin üzerinde yürüyenlerin de şerrinden Allah'a sığınırım. Arslanın, iri yılanın, akrebin ve bu beldede ikâmet eden insilerin ve cinnilerin, İblis'in ve İblis neslinin şerrinden de Allah'a sığınırım."Ebu Dâvud, Cihâd 80, (2603).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here