Rüyada tahta tavan çökmesi

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta tavan çökmesi

Rüyada tahta tavan çökmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta tavan çökmesi ömrünüzün uzun, malınızın nesilden nesle kalıcı olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sergilediğiniz kötü bir davranış yüzünden birilerinin sizden intikam alacağına işarettir.
# Saniyen zorlukların kolaylaşacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise servet ve itibar elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebul Vefâ el-Büzcani rüyayı gören kişi için karınızın ölmesinden korktuğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlığınızı yitireceğinize ve malınızın azalacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 77 ( yetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyaya tamah eden kimseleri nasıl tanıyabiliriz?Böyle kimselerin yediklerinde ve kazançlarında asla haram, helal endişeleri yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here