Rüyada tahta tavan görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta tavan görmek

Rüyada tahta tavan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta tavan görmek bahtınızın açılacağına ve mutlu olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gördüğünüz karanlık kadar sapıklığın yaygınlaşacağına işarettir.
# Saniyen saliha olmayan, yalanı çok, gönül kıran, kötü sözlü ve dini noksan bir kadına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yedi türlü tâbir edilir: a) Emn ve eman , b) Sürür ve ferah , c) İzzet , d) Mertebe , e) Sıkıntıdan kurtuluş , f) Murada eriş , g) Zafer.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde o kimseyle aranızda bir sorun yaşayacağınıza ve birbirinize zarar vereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için açık bir şekilde elinize bir şey geçeceğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 119 ( yüzondokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Büyüklüğün ölçüsü hangi kemal vasfı kabul edilirse edilsin, insanlık tarihinin kaydettiği en büyük insan Hz. Muhammed’dir. (s.a.v)Lamartin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here