Rüyada tahta tavan görmek

Rüyada tahta tavan görmek

Rüyada tahta tavan görmek karı-kocanın her ikisinin de öleceğine işarettir. Saniyen o kişinin tanıdık birisi olması durumunda, alacak olduğu hayırlı bir kısmeti göstermektedir.Bazende rüya sahibinin, istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için daha dikkatli davranması gerektiğine, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşabileceğine, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, büyük bir ikilemde kalacağına, girdiği işlerde
# Rüyada tahta tavan görmek rüya sahibi için dedikodu yapılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evrak imzalaması; hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur.
# Rüyada tahta tavan görmek bereketli nimete nai-iyete delâlet eder.
# Ünlü Filozof Râfiî Abdülkerîmnin tabirinde inancından asla taviz vermeyecek olan rüya sahibinin kendisine atılan her türlü iftirayı çürütmek için gerekenleri yapacağına ve kimseye pabuç bırakmadan yaşayacağına alamettir.

Rüyada tahta tencere görmek

Rüyada tahta tencere görmek dört veçhile tabir olunur: a) Devlet , b) Baht , c) Ana , baba , d) Mal ve şeref..Saniyen rüya sahibine heyecan verecek ve mutlu edecek olaylarla karşılaşmasına delalet eder.Bazende elden ayaktan düşen bir ebeveyne işaret eder.
# Rüyada tahta tencere görmek ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de korku ve şiddetten emin olmaya ve selâmete delâlet eder.
# Rüyada tahta tencere görmek hidayete erer, müslüman olur.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bekrînin tabirinde bir evrak almak, devlet dairesiyle ilgili bir olayın meydana gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada tahta tepsi görmek

Rüyada tahta tepsi görmek  bir yakınınızın öleceğine işarettir.Saniyen ailece mutlu bir yaşam sürmeye yorumlanır.Bazende olmayan hastalıklar bir konuda alınması gereken fikir uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir hayaliniz ya da çıkmak istediğiniz bir seyahat anlamına gelmektedir.
# Rüyada tahta tepsi görmek zevceye, çocuğa ve kendisine tohum ekilen tarlaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına ve ferahlığa çıkacağına alamet eder.
# Rüyada tahta tepsi görmek mal ve servet ile tâbir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Akîlnin tabirinde rüyayı gören kişinin, mevki makam sahibi, eğitimli, akıllı ve bilgili bir kişi ile bir arkadaşlık kuracağına, birlikte çok iyi işler gerçekleştireceklerine, birçok başarılara imza atacaklarına, iş hayatında kuracakları ortaklık sayesinde rakiplere büyük fark atacaklarına ve hayatlarının büyük kısmını birlikte geçireceklerine alamet edilir.

Rüyada tahta terlik görmek

Rüyada tahta terlik görmek kötü birine işarettir. Saniyen izzet ve devlete, kudret ve kuvvete delâlet eder.Bazende başarısızlığa ve eleştiriye tahammülü olmayan kişinin sürekli kazanmak istediğini ve aşırı hırs nedeni ile kendisini yiyip bitirdiğini işaret eder.
# Rüyada tahta terlik görmek ölümcül bir hastalığa ve bu hastalık yüzünden ölüneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir sakattan gelecek iyilik demektir.
# Rüyada tahta terlik görmek cerrah, ara bulucu ve iğneciye işarettir.
# Ünlü Düşünür EbüL-Abbâs-I Vâsıtî Ahmed Bin İbrâhimnin tabirinde rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak hayır ve uğur getirecek girişimlerde bulunacağına, variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here