Rüyada tahta toplamak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta toplamak

Rüyada tahta toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta toplamak söz sahibi birinden mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın sizi kötülerin öfkesinden koruyacağına işarettir.
# Saniyen ilim ehli olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise fesat ehli biri görürse haram yolla mal biriktireceğine ve bu yüzden çirkin sözler işiteceğine işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için  bir tehlike içerisinde olduğunuza ve dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ertelenecek bir yolculuğa delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 622 ( altıyüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnandığınız gibi yaşamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız.Hz. Ömer (r.a)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here