Rüyada tahta üzerinde uçmak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta üzerinde uçmak

Rüyada tahta üzerinde uçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta üzerinde uçmak aile halkından zengin olacak bir çocuğa şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de işiniz konusunda kariyerinizin yükseleceğine ve dini inancınızı takviye edeceğinize işarettir.
# Saniyen bir isteğinizin gerçekleşmeyeceğine şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise erkekler için üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda bebeği gördüğünüz takdirde menfaat elde edeceğinize ve çoğu sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı işlerinizde aksaklık meydana geleceğine, sonra tekrar düzeleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 43 ( kırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ey nefsim! Seni sen yapan benim, beni de ben yapan sensin. Ya yola gel beraber gidelim ya da yoldan çekil ben Hakk’a gideyim.Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here