Rüyada tahta ve tebeşir görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta ve tebeşir görmek

Rüyada tahta ve tebeşir görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta ve tebeşir görmek mal, nimet ve ziynete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına delâlet eder.
# Saniyen güzel söz söyleyeceğinize, ekşi lokma vermek ise bunun tersine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yediğiniz kestane miktarınca helal rızk elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için kötü insanlarla içli-dışlı olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gizli bir düşmanın varlığına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 717 ( yediyüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günahlara tövbe etmeyi geciktirmek, Allah-ü Teâlâ’ya karşı mağrur olmak, kibirli olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here