Rüyada tahta yer döşemesi görmek

37
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta yer döşemesi görmek

Rüyada tahta yer döşemesi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta yer döşemesi görmek üç şekilde tabir olunur: a) Zevce , b) Cariye , c) Köle. Yani erkek hizmetçi. Bazı kere de kendisine mal teslim edilen haznedara delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çok günah işleyeceğinize, bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir.
# Saniyen yoldan çıkan insanlara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beş vech ile tâbir olunur: a) Evlenmek , b) Âlim , c) Büyük ve kerim bir zat , d) Ölüm , e) Merk ve hile…
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için sizin vesilenizle birinin tövbe edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için daha önce musibet görmüş eşlere işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 649 ( altıyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Barutu Doğu bulduğu halde, ateşli silahları Batı’nın icat etmesi bir tesadüf müdür? Tıpkı mikrobu Doğu keşfettiği halde, mikroptan silah yapmayı Batı’nın akıl ettiği gibi…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here