Rüyada tahterevalliye binmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada tahterevalliye binmek

Rüyada tahterevalliye binmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahterevalliye binmek üzüntü ve sıkıntıya, bedenlerde görülen her türlü fazlalık veya eksiklik onların geçimine delalet eder Bazı rüya yorumcularına göre de düşmana karşı zafer elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen hakkınızda bir karar alınacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşman kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda ileride büyük harcamalar yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bol miktarda servet sahibi kimseye, bazı tabircilere göre de liyakatli ve zengin kadına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 24 ( yirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İhlâs, dünyevi faydalarını düşünmeyip ibadetlerini yalnız Allah’ü Teâlâ’nın rızası için yapmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here