Rüyada takı sergisi görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada takı sergisi görmek

Rüyada takı sergisi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada takı sergisi görmek altı şekilde tâbir olunur: a) Rızık , b) Ömür , c) Sıhhat , d) Hayır , e) Evlat , f) Mal. Bazı rüya yorumcularına göre de utanç verici bir olay gerçekleştireceğinize işarettir.
# Saniyen övgüye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise günahınızla islediğiniz sevabın tartıldığı takdirde birbirine denk olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için makam demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygın bir kişiyle arkadaş olacağınıza, onun vesilesiyle izzet ve makam elde edeceğinize ve Resul-i Ekremin s işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 132 ( yüzotuziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlmi ile amel etmeyen âlim; başkalarını giydirdiği halde kendisi çıplak olan iğne gibidir!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here