Rüyada taklit yaptığını görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada taklit yaptığını görmek

Rüyada taklit yaptığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taklit yaptığını görmek akıbetinizin iyi olacağına ve ölümünüzün şehadetle gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin malına zorla el koyacağınıza işarettir.
# Saniyen ekmek miktarınca ganimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı kavgaların başınızdan geçeceğine işaret eder.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için iffet ve hayaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hem dini, hem dünyevi sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 300 ( üçyüz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Recep ayı ekini ekme, Şaban ayı sulama, Ramazan ayı ise hasat zamanıdır.Ebu Bekir El-Verrak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here