Rüyada takma kirpik çıkarmak

56
0
PAYLAŞ

Rüyada takma kirpik çıkarmak

Rüyada takma kirpik çıkarmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada takma kirpik çıkarmak avcıların avladığı türden kanatlılar kötüye, sıradan kanatlılar ise hayra işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ev halkına işarettir.
# Saniyen şöyle de tâbir edilmiştir: a) Mal , b) Dinde salâh , c) Güzel kadın , d) Hayır , e) Menfaat ve rızık. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin gizli bir işle meşgul olduğuna şeklinde yorulur.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde depremin şiddetine göre bölge halkına söz sahibi birinden yana sıkıntı ve bela geleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için akrabalarınızın üzüntüden kurtulacaklarına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 736 ( yediyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4647 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor. "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Hayra delâlet eden onu yapan gibidir."Tirmizi, İlm 14, (2672).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here