Rüyada taksimetre görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada taksimetre görmek

Rüyada taksimetre görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taksimetre görmek  bir konu hakkında boş yere endişe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında delalet eder.
# Saniyen yukarıda belirtilen özellikte bir arkadaşınız varsa, ondan ayrılacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve berekete delâlet eder.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda menfaat ve helal rızk elde etmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmanınıza galip geleceğinize ve işinizin düzene gireceğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 223 ( ikiyüzyirmiüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gözleri kör olanlar bir rehbere ihtiyaç duydukları gibi, kalp gözü kör olan avamda, bir Mürşid-i Kamile bağlanmaya şiddetle ihtiyaç duymalıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here