Rüyada takunya hediye almak

Rüyada takunya hediye almak

Rüyada takunya hediye almak bir aile akraba ziyareti yapılacağını ve yola çıkılacağına işarettir. Saniyen rüyayı gören kişiyi sevmeyen, çekemeyen ve iyiliğini istemeyen kişilerin bir araya gelerek onun hakkında konuşmalarına, onu kötülemelerine, karalamalarına ve ayağını kaydırmak için çabalamalarına rivayet edilir.Bazende buz pateni kaygan zeminin de habercisi olduğu için, özellikle harcama konusunda dikkatli olunması gerektiğini bildirir.
# Rüyada takunya hediye almak afiyeti için bir kısım malını harcayacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük işler ve çok başarılı projeler ortaya koyacağına ve bu sayede hiç beklemediği büyük ve çok saygın bir yerden bir iş teklifi alacağına alamet edilir.
# Rüyada takunya hediye almak o topluluk arasında saygın bir kişi olacağınıza ve onların tıpkı imama uydukları gibi size uyacaklarına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhyiddîn-İ İskilîbînin tabirinde büyük kısmettir, şans ve bereket kapılarının açık olacağı anlamına gelir.

Rüyada takunya ile yürümek

Rüyada takunya ile yürümek dükkân, bağ ve bahçe gibi kazanç ve geçimine, hububat ve mevkiye delâlet eder. Bazı kere da hayır, şer, fazlalık eksiklik ve memurluk gibi rüya sahibinin kendisine veya kazanç yerine ait şeylere işarettir. Saniyen doğru olan bir zat rüyasını tâbir etse, tâbir aynen zuhur eder.Bazende söz veya nişan davetine de yorulan rüya sünnet veya doğum günü gibi bir durumda da herkesin birlikte güzel vakit geçireceğine alamettir.
# Rüyada takunya ile yürümek sultan veya büyük zatlara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatında uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılı dönemi atlatan rüya sahibinin, işlerini yolunda devam ettirmek için çok çaba sarfedeceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına ve atacağı adımlar sayesinde çok daha güzel
# Rüyada takunya ile yürümek üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza ve bir kadın yüzünden malınızın telef olacağına işarettir.
# Ünlü Alim Ali Şevnî Mısrînin tabirinde ayakların yere sağlam basmadığını ve gerçekçi tutum içinde olunmadığı sürece sayısız hayal kırıklığı yaşanacağına alamettir.

Rüyada takunya kaybetmek

Rüyada takunya kaybetmek babasının şanının artmasına işarettir. Saniyen pişmanlık duyacağınızı işaret eder.Bazende rüyasında bebek kıyafeti gören kısa sürede oldukça hayırlı ve iyi bir evlada kavuşur.
# Rüyada takunya kaybetmek şeref ve menfaat erişeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevindirici haberlere işaret eder.
# Rüyada takunya kaybetmek taşıdığınız yükün değerince hayır ve menfaat elde edeceğinize ya da zarar veya kötülük göreceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Kâdı Muhammed Zâhidnin tabirinde kişinin özel yaşamında dengeli birlikteliklere sahip olduğunu ve herkesle sıcak, samimi dostluklar kurduğunu gösterir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here