Rüyada takunya hediye almak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada takunya hediye almak

Rüyada takunya hediye almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada takunya hediye almak  bu ıstırabın daha da artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygın bir kadınla iş birliği yapacağınıza, bu vesileyle makam ve mal elde edeceğinize, sonunda da onunla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen riyakârca muamelede bulunan ve yaltaklık yapan bir kimse ile tabir edilir. Bazı rüya tabirlerinde ise fesada meyledeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için salihler için hayra, fasıklar için şerre alamettir işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o yöreye yağmur yağacağına veya sellerle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 436 ( dörtyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Açlık yemekle, cehalet okumakla giderilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here