Rüyada takunya terlik görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada takunya terlik görmek

Rüyada takunya terlik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada takunya terlik görmek rüya sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bir düşmanlığa kurban gideceğinize işarettir.
# Saniyen rüyayı görene uzaktan gelecek iyi bir haberi ifade eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kimsenin hile ve entrikaları yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; sevdiğiniz bir kimseyle görüşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizin cömert ve hayırsever biri olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 200 ( ikiyüz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hatemül’l –Esam Hz.leri, cimri bir insanın hastalandığı zaman sadaka dağıttığına şahit olunca şöyle dua etmişti:Allah’ın, bu kulunun hastalığını devam ettir. Çünkü hastalık, ona, kendisinin günahları için bir kefaret, fakirler içinde bir rahmettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here