Rüyada takunya terlik görmek

Rüyada takunya terlik görmek

Rüyada takunya terlik görmek Allahın da razı olduğu bir şey söyleyeceğinize işarettir. Saniyen girdiği bir işte yaşanan sorunları ortadan kaldırmak için yöneticileri ile fikir birliğine varan rüya sahibinin, ortaya koyduğu çözüm için çalışmalara başlayacağına, bu doğrultuda önce gerekli bilgiyi ve malzemeyi almak için kısa süreli birkaç seyahate çıkacağına, bu seyahatlerden dönüşte sorunun çok büyük bir kısmını çözeceğine ve kalan kısmı çözmBazende aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştirilecek hayırlı ve başarılı çalışmaların yeni işler yapmasını sağlayacağına ve etrafındaki insanlara da yardım edeceğine tabir edilir.
# Rüyada takunya terlik görmek sattığını görmek iyi değildir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük ve hayırlı kısmettir.
# Rüyada takunya terlik görmek şişkinlik miktarınca helal mal kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Ebû Vefânin tabirinde kısmetlerin bolluğuna ve maddi anlamda her istediğini alabilecek düzeyde olan rüya sahibinin rızkının artacağına müjde verir.

Rüyada takvim aldığını görmek

Rüyada takvim aldığını görmek  akan kan miktarınca yakın akrabalarınız arasında önde gelen birinden zarar göreceğinize veya bazı tabircilere göre, işinizde ve gelirinizde eksiklik olacağına işarettir.Saniyen ihanete uğramak demektir.Bazende rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri çalışmaktan, kirasını ve faturalarını ödemekten başka bir şey düşünemediğine, önceliğini de geçimini ve temel ihtiyaçlarını karşılamak şeklinde belirlediğine delalet eder.
# Rüyada takvim aldığını görmek 161) mealindeki âyet-i kerimesinin işareti ile ülfet ve sevgiye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de aydınlık ve doğru yol demektir.
# Rüyada takvim aldığını görmek neşe ve süruruna tabir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi EbüL-Berekât Emevî Hakkârînin tabirinde bu rüyayı gören kimse islami açıdan tüm dilekleri ve el açıp yalvardığı duaları kabul olan kimsedir.

Rüyada takvim almak

Rüyada takvim almak dört veçhe ile tabir olunur. a) Hayır , b) Bereket , c) Kaza-ı hacet , d) Emniyet. Saniyen toprağa, sermayeye ya da çok paraya sahip olacak demektir.Bazende rüya sahibinin deyim yerindeyse önünü göremeyeceği için iş yapmak, ev değiştirmek, eşya satın almak ve benzeri değişiklikler yapmaya cesaret edemeyeceğine bir süre sabit halde durmak zorunda kalacağına yorulur.
# Rüyada takvim almak topladığınız miktar kadar menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalıktan afiyete ve insanın önceki haline dönmesine işarettir.
# Rüyada takvim almak rüya sahibinin kadrinin yüce olmasına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Şeyh EbüL-Kâsım Mahdûm-Zâdenin tabirinde rüya sahibinin nefsine yenilmeyeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, Allahın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına alamet eder.

Rüyada takvim asmak

Rüyada takvim asmak düşmana karşı zafer kazanacağınıza işarettir. Saniyen nimete, akrabaları ziyarete, ehil ise hakim olmaya delâlet eder.Bazende kişinin babası gerçek hayatta da vefat etmiş ise kabir ziyareti beklendiğini ifade eder.
# Rüyada takvim asmak şer ile tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı bir şekilde yorumlanır.
# Rüyada takvim asmak sağlık durumunuzun çok iyi olduğuna işarettir.
# Ünlü Alim Şeyh Kutbüddîn Münevvernin tabirinde üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here