Rüyada takvim yaprağı görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada takvim yaprağı görmek

Rüyada takvim yaprağı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada takvim yaprağı görmek kafir olarak öleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri şeklinde yorulur.
# Saniyen  birtakım olumsuzluklar yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise okuduğunuz ayetin tefsirine bağlı olarak tabir edilir.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; beklenmedik bir şekilde yolculuğa çıkmak zorunda kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zengin ve güzel bir hanımla evlenmeye delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 848 ( sekizyüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeytan malı ya israf ettirir veya cimrilik ettirir. Hayra harcamaktan alıkoyar. Yoksul olursun, elin daralır diye korkutur. Sadakanın malı azaltmayacağı ise ayet-i kerimede şöyle bildirilmiştir.“Mallarını Allah yolunda harcayanların hali, yedi başak bitiren ve her başağında yüz dane bulunan bir tohuma benzer. Allah dilediğine daha fazla da verir.” (Bakara Suresi, 261) Peygamber efendimiz (a.s.m.), yemin ederek: ‘’Sadaka vermekle mal azalmaz’’ buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here