Rüyada tamir aletleri görmek

26
0
PAYLAŞ

Rüyada tamir aletleri görmek

Rüyada tamir aletleri görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tamir aletleri görmek  büyük bir belaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de servet ve itibar elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen ömrünün uzun ve kat kat olacağına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise iman ve hidayet nuruna ermeye, tövbeye, ilme ve kurân-ı kerim okumaya delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya yakın zamanda, tecrübeli ve açık görüşlü bir kimseyle tanışacağınıza işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünün uzayacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 24 ( yirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kim bir kardeşini, bir günah sebebi ile ayıplarsa, o günahı işlemedikçe o kimse ölmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here