Rüyada tandır ekmeği pişirmek

28
0
PAYLAŞ

Rüyada tandır ekmeği pişirmek

Rüyada tandır ekmeği pişirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tandır ekmeği pişirmek ikiyüzlü bir kimseyle iş yapmak zorunda kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gerçek hayatta da zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen yetim malı yiyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ilacın etkisi miktarınca dünya saadeti peşinde koşacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için kötü bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için heybetli, katı kalbli, mühim işleri yüklenen ve harp sanatına vakıf bir hükümdara delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 12 ( oniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami buyurdu ki: "Şu on şey beden üzerine farzdır: 1) Farzları noksansız yerine getirmek, 2) Haram kılınan şeylerden kaçınmak, 3) Allah için mütevazi olmak, 4) Müslüman kardeşlerine eziyet etmekten sakınmak, 5) İyi ve kötü herkes için hayır isteyen olmak, 6) Allah-ü Teâlâ’nın mağfiretini arzulamak, 7) Her işte ve her hâlükârda Allah rızâsını gözetmek, 8) Öfkeyi, gurur ve taşkınlığı, zulüm ve haksızlığı, üzücü ölçüde mücâdeleyi terk etmek, 9) Kendi kendine nasîhatçi olmak, nefsi terbiyeye çalışmak, 10) Ölüme bilerek hazırlanmak."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here