Rüyada tandır ekmek görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tandır ekmek görmek

Rüyada tandır ekmek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tandır ekmek görmek bir tehlikeyle karşılaşacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de üzerinizdeki büyük bir baskıdan kurtulacağınıza ve ruhsal sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir.
# Saniyen ölümcül hastalığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise devlet reisine yakınlaşmaya ve ondan gelecek yüksek bir rütbeye alâmettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için geçici zevklere tamah etmeyen rüya sahibinin her zaman kendi alın teriyle kazanç elde etmeye çalıştığını da bildirir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinden zarar göreceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 693 ( altıyüzdoksanüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şâyet insanlar Allah-ü Teâlâ’nın büyüklüğünü düşünselerdi, O'na isyân etmezlerdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here