Rüyada tandır külü görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tandır külü görmek

Rüyada tandır külü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tandır külü görmek iki vech ile tabir olunur: a) Mal , b) Büyük bir adam. Bazende güzel huy sahibi bir kimse ile dost olmaya ve ondan gelecek hayır ve menfaata delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şehvetle baktığınız takdirde bir arzunuzun gerçekleşeceğine, aksi takdirde ilginç bir keşif gerçekleştireceğinize işarettir.
# Saniyen iyi bir nasihat işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise nimete ve helal rızka şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda güzel bir kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 71 ( yetmişbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir amel, ancak şu üç şey ile salih amel olur:Allah için takva sahibi olmak,İyi niyet,Yapılan ameli usulünce dosdoğru yapmak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here