Rüyada tandıra düşmek

30
0
PAYLAŞ

Rüyada tandıra düşmek

Rüyada tandıra düşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tandıra düşmek gizemli bir kişi hakkında haber işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de baht ve zafere işarettir.
# Saniyen insanlara yapacağınız iyilikleri yer yer dile getirerek veya başa kakarak hiç edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise Allaha itaatkar bir kul olduğunuza ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için mal varlığınızın ve saygınlığınızın azalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makamınızdan yana sıkıntı göreceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 761 ( yediyüzaltmışbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4313 – Yine Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ben, dünyada da ahirette de Meryem'in oğluna insanların en yakınıyım. Benimle onun arasında başka bir peygamber yok. Peygamberler anneleri ayrı, babaları bir kardeştirler, dinleri de birdir."Buhari, Enbiya 44; Müslim, Fezail 145, (2365); Ebu Davud, Sünnet 14, (4675).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here